MEIE SPONSORID

HKHK Lanparty 2018

slideshow

Võrgupeo reeglid

1. Keelatud on võrgupeole kaasa võtta ja tarvitada alkoholi, relvi, narkootilisi ning uimastavaid aineid. Samuti on keelatud ka kooli territooriumil eelnevalt loetletud ainete tarvitamine

2. Suitsetamine on kooli territooriumil keelatud v.a. ettenähtud kohas(legaalses eas inimestel)! (Koolis ei või ka e-sigaretti teha)

3. Isik noorem kui 18, peab endaga kaasa tooma vanema/hooldaja kirjutatud loa koos vanema/hooldaja allkirjaga.

4. Vägivald teiste võrgupeol osavõtjate ja korraldustiimi vastu toob kaasa võistlusmängudest eemaldamise ja ürituselt kõrvaldamise.

5. Korraldustiimi otsus on viimane ja ei kuulu edasisele kaalutlemisele.

6. HKHK võrgupeo territooriumil kehtivad Eesti Vabariigi seadused.

7. Renditud tooteb peab tagastama samas seisus nagu saadud.

8. Sündmuse vara teadlik/sihilik lõhkumine toob kaasa ürituselt kõrvaldamise ja kriminaalsüüdistuse.

9. HKHK võrgupeo korraldajatel on õigus reegleid ette teatamata muuta või täiustada

10. Üritusel viibijad peavad käituma viisakalt ja ei tohi kasutada füüsilist ning vaimset vägivalda kaasvõistlejate ning korraldajate suhtes.

11. Üritusel on keelatud vooluvõrku ühendada kaasa toodud seadmeid. Mobiiltelefonide laadimiseks kasutage USB kaablit arvuti ja telefoni vahel.

Alaealistel palume jälgida reegleid 1,2 ja 3 väga hoolsalt. Nende reeglite mittetäitmine võib kaasa tuua teile ja teie vanematele väga suuri ebameeldivusi.
Kooli ümbruses on politsei tähelepanu Lanparty toimumise ajal kõrgendatud.

Broneerimine.

1. Lanparty jätab endale õiguse tõsta ümber broneeritud kohti, kui need segavad mingil viisil ürituse korraldamist. Muutmise korral võtame kohe broneerijaga ühendust.

2. Lanparty korraldajatel on õigus tühistada broneering, kui me ei saa teid kätte telefoni numbril või e-posti aadressil mida te broneerimisel olete kasutanud, 24.tunni jooksul kui me teid kätte ei saa.

3. Lanparty korraldajatel on õigus tühistada broneering, kui ilmneb kahtlus, et tegu on võltsbroneeringuga

4. Broneerimisel kasutatav e-posti aadress ja telefoni number peab kuuluma koha broneerijale

5. Kuni 1.aprillini on nn. vaba registreerimise kord. Alates 1.aprillist säilitavad oma broneeritud koha inimesed kes maksavad 72.tundi peale neile esitatud arvet ( mis saadetakse registreeritud meiliaadressile ) ettemaksu.

6. Võistlema tulevatel võistkondadel palume kõikide liikmete kohad kinni panna! Peale broneerimist saatke kõik viis kasutajanime või e-posti adressi, millega teie võiskonna liikmed registeerusid sellele meilile: hkhklan@gmail.com ning me paigutame teid teie poolt valitud viiesesse blokki.

7. Piletite eest saate tasuda nii:

Tavaline pilet – 7€

Võistleja pilet(Counter-Strike:Global Offensive) – 15€

Võistleja pilet(League of Legends) – 13€

Vaataja pilet - 2€

Online maksmine lõppes 18. aprillil!