MEIE SPONSORID

Lanparty Korduma Kippuvad Küsimused

2018 HKHK Lanparty Hinnakiri

Tavaline pilet – 8€

Võistleja pilet(Counter-Strike:Global Offensive) – 15€ (80% kõigist CS:GO turniiri osavõtjate piletisummast läheb CS:GO turniiri auhinnafondi)

Võistleja pilet(League of Legends) – 13€

Vaataja pilet - 2€

Naistele on vaataja pilet TASUTA!

1. Kas Haapsalu Kutsehariduskeskuses on olemas ööbise võimalus?
– Jah, perioodil mille jooksul HKHK Lanparty toimub, pakume ööbimist Haapsalu Kutsehariduskeskuses.
- Ööbimine toimub klassiruumides. Igale tiimile ja inimesele me eraldi ruumi pakkuda ei saa.

2. Mis õigused annab vaatajapilet?
- Vaatajapilet annab sulle võimaluse üritusel ringi vaadata, et kuidas turniirid käivad, osa võtta IronMan võistlusest ja teistest võrgupeoga seotud väiksematest võistlustest.

3. Mis õigused annab tavapilet?
- Tavapilet annab sulle koha saalis (laual koht, tool, pistikupesa, interneti võimalus), kuhu saad arvuti panna ning osaleda HKHK võrgupeo programmi raames ette nähtud meelelahutusvõimalustes.

4. Mis õigused annab võistleja pilet?
- Võistleja pilet annab sulle koha saalis (laual koht, tool, pistikupesa, interneti võimalus), kuhu saad enda arvuti panna ning osaleda võistlusmängude turniirides ja teistes HKHK Lanparty programmi raames korraldatud meelelahutustes.

5. Mis kell uksed avatakse?
– Praegu Pole

6. Kas Haapsalu Kutsehariduskeskuse Hostelis või Tammikus on võimalik tuba rentida perioodiks mille jooksul võrgipidu toimub?
- Ei, Haapsalu Kutsehariduskeskusel ei ole võimalik tube välja rentida.

7. Kas HKHK Lanparty turniirimängudest toimub ka otseülekanne?
- Jah, HKHK Lanparty otseülekanded hakkavad toimuma ning me avaldame need oma kodulehel “Meedia rubriigis”

8. Mis kellaaegadel toimub registreeristreerimine?
- Registreerimise periood selgub üsna pea.

9. Mida tähendab IronMan võistlus?
- Võistlusmäng IronMan (loe: Raudmees), koosneb arvutimängudest, konsooli ja telekamängudest
- Aja peale võileiva valmistamisest ning selle söömisest
- Sellest võistlusest osavõtmine on tasuta, mis tähendab, et ka need inimesed, kes on maksnud ainult vaataja tasu, saavad sellest võistlusest osa võtta

10. Kas Haapsalu Kutsehariduskeskuse lähedal asub mõni toidupood?
- Jah, umbes 100m kaugusel on toidupood nimega Konsum. Natukene kaugemal asub Statoil ja sealt natukene edasi Rannarootsi keskus kus asub Selver ja pitsarestoran "Pizza Grande"

11. Kas Haapsalu Kutsehariduskeskuses on kohvik?
Haapsalu Kutsehariduskeskuses töötab kohvik 20-22 aprill.

12. Milline on HKHK lanparty korraldustiim?
– HKHK Lanparty 2018 korraldusmeeskond koosneb info-, turva ja tech tiimist.
- Veel on meil korraldustiimis eraldi isik(ud) kes tegelevad meedia ja reklaamindusega – meediatiim.
- Info tiim tegeleb külastajate registreerimisega ja annavad kõigile vajalikku informatsiooni.
- Tech tiim aitab tehnikaga – võrgud, arvutiprobleemid jne.
- Turva tiim aitab hoida turvalist õhkkonda HKHK Lanpartyl. Jälgivad, et ei tarbitaks alkoholi ja muid keelatuid aineid kooli piirkonnas.
Probleemide ärahoidmiseks, loe meie reeglistikku SIIT

13. Kas Haapsalu Kutsehariduskeskuses on olemas pesemisvõimalused?
- Jah, Haapsalu Kutsehariduskeskuses on olemas pesemisvõimalused!

14. Kes täpsemalt seda üritust igal aastal korraldavad?
- Igal aastal läheb korraldamine edasi järgmistele Haapsalu Kutsehariduskeskuses IT kursuste õppuritele.
- See tähendab seda, et iga IT kursus saab korraldamist nautida.
- Täpsemat infot korraldajate kohta leiad SIIT

15. Kui olen alaealine ning tahan võrgupeol osaleda, mida ma tegema pean?
Kui oled noorem 18, pead endaga kaasa tooma vanemate/hooldaja kirjutatud loa koos vanema/hooldaja allkirjaga.

16. Mida tuleks võrgupeole kaasa võtta?
Kaasa võta:

1)Soovitatavalt ka pikendusjuhe

2)Magamiskott, matt/madrats (kui tahad magada)

3)Oma arvuti

4)Taskuraha